Kaip kelti mokytojams kvalifikaciją: seminarai vietoje ar internetiniai webinarai?

Share

Kalbant apie mokytojų kvalifikacijos kėlimą, pedagogai gali rinktis kelis skirtingus kelius. Viena iš galimybių – asmeniškai dalyvauti seminaruose ar praktiniuose užsiėmimuose. Tai gali būti puikus būdas išmokti naujų metodų ir gauti grįžtamąjį ryšį iš kitų specialistų. Tačiau šis būdas turi ir trūkumų – kelionė į tokius renginius gali būti brangi ir užimti daug laiko, be to, ne visi gali juose dalyvauti. Naujesnė galimybė – vietoj to dalyvauti internetiniuose seminaruose. Šie internetiniai seminarai turi daug tos pačios naudos kaip ir asmeniniai renginiai, tačiau yra patogesni ir prieinamesni. Be to, jie dažnai kainuoja mažiau nei dalyvavimas tradiciniame seminare.

Taigi, kuris variantas geriausias mokytojams, norintiems kelti savo kvalifikaciją? Paprasto atsakymo nėra – tai priklauso nuo kiekvieno asmens poreikių ir situacijos.

Seminarai

Norite patobulinti savo mokymo įgūdžius? Jei taip, tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę dalyvauti mokytojų kvalifikacijos seminare. Šie seminarai skirti padėti mokytojams išmokti naujų metodų ir strategijų, kurias jie galėtų naudoti klasėje. Be to, šiuose seminaruose mokytojai taip pat turi galimybę užmegzti ryšius su kitais pedagogais iš visos šalies. Jei norite daugiau sužinoti apie mokytojų kvalifikacijos seminarus, skaitykite toliau!

Galite rinktis iš daugybės skirtingų mokytojų kvalifikacijos seminarų. Yra seminarų, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama konkretiems dalykams, pavyzdžiui, matematikai ar gamtos mokslams. Taip pat yra seminarų, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama konkrečioms klasėms, pavyzdžiui, pradinėms ar vidurinėms. Nesvarbu, kuo domitės, tikrai rasite jums tinkamą seminarą.

Vienas iš mokytojų kvalifikacijos seminaro privalumų yra tas, kad turėsite galimybę mokytis iš geriausių šalies pedagogų. Šiuos seminarus paprastai veda patyrę mokytojai, kurie gali pasidalyti daugybe žinių. Be to, turėsite galimybę susitikti su kitais mokytojais iš visos šalies ir užmegzti su jais ryšius. Tai puikus būdas išmokti naujų metodų ir strategijų, kurias galėsite pritaikyti savo klasėje.

Jei norite dalyvauti mokytojų kvalifikacijos seminare, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirmiausia turite pasirūpinti, kad į seminarą užsiregistruotumėte iš anksto. Paprastai šie seminarai greitai užsipildo, todėl svarbu užsiregistruoti kuo greičiau. Be to, turite pasirūpinti, kad turėtumėte tinkamą aprangą ir seminarui skirtą medžiagą. Tai – patogūs batai, laisvalaikio drabužiai, užrašų knygutė ir rašiklis.

Dalyvaudami mokytojų kvalifikacijos seminare galite patobulinti savo mokymo įgūdžius ir mokytis iš geriausių šalies pedagogų. Šie seminarai yra puikus būdas išmokti naujų metodų ir strategijų, kurias galėsite taikyti savo klasėje. Taigi, jei norite dalyvauti viename iš šių seminarų, būtinai užsiregistruokite iš anksto ir ateikite pasiruošę!

Webinarai (internetiniai seminarai)

Webinarai dažniausiai vyksta IT temomis ir techniniam sertifikavimui. Ieškote sertifikato pagrindiniams techniniams įgūdžiams įgyti? Įdomu, kokie internetiniai seminarai gali jums padėti tai padaryti? Taigi, nesvarbu, ar norite tapti „Microsoft” sertifikuotu sprendimų ekspertu, ar norite daugiau sužinoti apie didžiųjų duomenų analizę, mes jums padėsime!

Internetinis seminaras #01: „Microsoft” sertifikuotų sprendimų ekspertas

Norite tapti „Microsoft” sertifikuotu sprendimų ekspertu? Tuomet šis internetinis seminaras kaip tik jums! Šiame internetiniame seminare sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip tapti sertifikuotu „Microsoft” technologijų ekspertu. Taip pat gausite patarimų, kaip pasirengti ir išlaikyti sertifikavimo egzaminus.

Žiniatinklio seminaras #02: Didelių duomenų analizė

Šiame žiniatinklio seminare sužinosite apie didžiųjų duomenų analizės pagrindus. Taip pat sužinosite, kaip panaudoti didžiųjų duomenų analitiką savo naudai technologijų pramonėje. Šis internetinis seminaras puikiai tinka tiems, kurie nori geriau suprasti, kas yra didieji duomenys ir kaip juos galima panaudoti siekiant pagerinti savo karjerą technologijų srityje.

Webinaras #03: Debesų kompiuterija

Debesų kompiuterija yra viena svarbiausių technologijų pramonės technologijų šiandien. Šiame internetiniame seminare sužinosite apie debesų kompiuterijos pagrindus ir kaip ji gali būti naudinga jūsų karjerai. Taip pat sužinosite apie skirtingus debesų kompiuterijos tipus, pavyzdžiui, viešąjį, privatųjį ir hibridinį.

Webinaras #04: Kibernetinis saugumas

Kibernetinis saugumas šiandien yra aktuali tema technologijų pramonėje. Šiame internetiniame seminare sužinosite apie kibernetinio saugumo pagrindus ir kaip apsisaugoti nuo kibernetinių grėsmių. Taip pat sužinosite apie skirtingus kibernetinio saugumo grėsmių tipus ir kaip jas sumažinti.