Ar mokytojai turėtų mokėti naudotis kompiuteriais?

Share

Nėra abejonių, kad technologijos tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Kompiuterius naudojame viskam – nuo elektroninio pašto tikrinimo iki internetinės bankininkystės. Todėl logiška, kad mokytojai turi mokėti naudotis kompiuteriais klasėje. Tačiau kyla diskusijų, ar mokytojai turėtų mokytis naudotis kompiuteriais. Šiame tinklaraščio įraše išnagrinėsime abi ginčo puses ir leisime jums patiems nuspręsti!

Viena vertus, kai kurie žmonės teigia, kad mokytojai būtinai turėtų išmokti naudotis kompiuteriais. Jie nurodo, kad daugelis mokinių jau naudojasi kompiuteriais kasdieniame gyvenime ir jie turi gebėti nuo jų neatsilikti. Be to, jie teigia, kad kompiuteriai gali padėti mokytojams, pavyzdžiui, planuojant pamokas ir vertinant.

Kita vertus, kai kurie žmonės teigia, kad mokytojams nereikia mokėti naudotis kompiuteriais. Jie nurodo, kad ne visi mokiniai turi galimybę naudotis kompiuteriais namuose ir nenori suteikti nesąžiningo pranašumo tiems, kurie juos turi. Be to, jie teigia, kad mokytojai turi daugybę kitų būdų, kaip, pavyzdžiui, planuoti pamokas ir vertinti nesinaudojant kompiuteriu.

Ką manote jūs?